301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Mayıs 2013 - Çarşamba 15:13
 
Nazmiye Demirel'in Mezarı Hazırlandı
9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in eşi Nazmiye Demirel'in ölümün ardından İslamköy'deki cenaze töreni hazırlıkları tamamlandı.
YAŞAM Haberi
Nazmiye Demirel'in Mezarı Hazırlandı

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in eşi Nazmiye Demirel'in ölümün ardındanİslamköy'deki cenaze töreni hazırlıkları tamamlandı.

Tedavi gördüğü Başkent Hastanesi'nde önceki gün akşam hayatını kaybeden 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in eşi Nazmiye Demirel'in memleketi olan İslamköy beldesinde cenaze töreni hazırlıkları devam ediyor. Hazırlıkla kapsamında cenaze namazının kılınacağı Şehriban Hatun Cami'nde temizlik çalışmaları yapıldı. Caminin yanında bulunan namazgah ve morgda da temizlik çalışması bitirildi. Nazmiye Demirel'in cenazesinin bugün 16.00'da İslamköye'e getirilmesi bekleniyor. Burada morgda bekletilecek olan cenaze yarın öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İslamköy Koca Mezarlık'taki aile mezarlığına defnedilecek. Defin öncesi mezarlıkta da hummalı bir çalışma var.Süleyman Demirel'in kardeşi Şevket Demirel'in şirketlerinde çalışan işçiler mezarlıkta temizlik yapıyor. Mezarlıktaki ağaçların kuru dalları ve otlar dahi temizlendi.Nazmiye Demirel'in mezarı da Demirel'in aile yakınlarının isteği doğrultusunda kardeşi Yılmaz Şener'in mezarının yanında kazıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 9Cumhurbaşkanı, Süleyman, Demirelin, eşi, Nazmiye, Demirelin, ölümün, ardından,
Yorumlar
Haber Yazılımı