301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ekim 2015 - Cuma 19:14
 
12 engelliyi sevindirdi
Çorumlu İşadamı Fatih Yurdemi’nin katkılarıyla Isparta merkez ve Yalvaç’ta yaşayan 12 engelliye, akülü tekerlekli sandalye dağıtımı yapıldı. Törende AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç de hazır bulundu. Engelliler akülü sandalye sevinci yaşarken, işadamının ise mutluluğu gözlerden kaçmadı.
GÜNDEM Haberi
12 engelliyi sevindirdi

Yürüyemeyen için akülü tekerlekli sandalye büyük önem taşıyor. İşte onları hayata bağlayan bu sandalyelere 12 kişi daha kavuştu. Ankara'da yaşayan Çorumlu işadamı Fatih Yurdemi, sandalye dağıtımı yaptı.

Törende hazır bulunan AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, İşadamı Fatih Yurdemi’nin bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Bilgiç’in konuşması sırasında Makbule Durmuş isimli kadın mutluluğunu gizleyemedi ve defalarca teşekkür etti. İşadamı Fatih Yurdemi de “Allah nasip etsin bu programları hep yapalım” dedi.

Bu konuşmaların ardından akülü sandalyeler sahiplerine dağıtıldı. Isparta merkez ve Yalvaç’tan gelen engellilerin, aileleri ile birlikte mutlulukları gözlerden kaçmadı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çorumlu, İşadamı, Fatih, Yurdemi’nin, katkılarıyla, Isparta, merkez, Yalvaç’ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı