301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Acı son
Yardım eli uzandı
Haber Detayı
10 Temmuz 2013 - Çarşamba 11:56
 
30 gün 30 gece dolu dolu eğlence
Iyaşpark Alışveriş Merkezi her yıl geleneksel hale getirdiği ramazan etkinliklerini bu yıl da gerçekleştiriyor. Iyaşpark’ta 30 gün 30 gece dolu dolu eğlence yaşanacak.
KÜLTÜR Haberi
30 gün 30 gece dolu dolu eğlence

Ramazan ayı dolayısıyla Iyaşpark Alışveriş Merkezi bir dizi etkinlikler düzenleyecek. Iyaşpark’ta hafta içi her gün fasıl, hafta sonları ise ilizyon gösterisi, otantik show ve sıra gecesi gibi programlar yer alacak.

Ramazan ayına hazırlanan özel programı Kanal 32 Haber’e anlatan Iyaşpark Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Albayrak, etkinliklere tüm Ispartalıları davet etti.

Iyaşpark Genel Müdür Yardımcısı Albayrak, çocuklara yönelik etkinliklerde düzenleyeceklerini ifade etti. Albayrak, “Iyaşpark olarak öncelikle tüm Isparta halkının ramazan ayını kutluyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz ramazan eğlenceleri de bu yıl yine 30 gün boyunca dolu dolu eğlence sunuyoruz müşterilerimize. Hafta içi her gün iftarda fast food katımızda fasıl programımız var. Ayrıca her cumartesi Pazar illüzyon gösterisinden otantik şovlara sıra gecesinden kukla şovlara sürprizlerimiz var halkımıza tüm Isparta halkını Iyaşpark bekliyoruz. Çocuklarımızı da yine unutmadık Hacivat Karagöz canlı performans ve perde şovlarıyla özel illüzyon gösterileri olacak tüm çocuklarımızı da Iyaşpark’a bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Iyaşpark, Alışveriş, Merkezi, her, yıl, geleneksel, hale, getirdiği, ramazan, et
Yorumlar
Haber Yazılımı