301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gece denetimleri
Kent güvenliği
Haber Detayı
11 Mayıs 2016 - Çarşamba 21:27
 
Su Kaçağı Bulma İstanbul
Su kaçağı bulma İstanbul firmaları arasında öne çıkan ve gelişmiş ekipmanları ile hizmet veren firmamız, su kaçağı olan ya da olduğunu düşündüğünüz durumlarda üstün kalite anlayışı ile kısa sürelerde çözüme ulaşıyor ve hemen sorunu tespit ederek hiçbir yerin zarar görmeden sürecin geride kalmasını sağlıyor.
TÜRKİYE Haberi
Su Kaçağı Bulma İstanbul

Su kaçağı bulma İstanbul firmaları arasında öne çıkan ve gelişmiş ekipmanları ile hizmet veren firmamız, su kaçağı olan ya da olduğunu düşündüğünüz durumlarda üstün kalite anlayışı ile kısa sürelerde çözüme ulaşıyor ve hemen sorunu tespit ederek hiçbir yerin zarar görmeden sürecin geride kalmasını sağlıyor.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağını tespit etmek oldukça dikkat gerektiren bir süreçtir. Çünkü su kaçakları ilk dönemlerde kendilerini belli etmezler. Bir süre sonra farklı yöntemler su kaçağı olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak su kaçağı için önemli olan nokta erken müdahale yapabilmektir. Erken müdahale yapılmadığı durumlarda binanın yapısında ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bu durum ise büyük maddi sorunları yaratabilmektedir.

Su kaçağını anlamak için öncelikli olarak muslukların tamamını kapatarak su sayacına bakabilirsiniz. Eğer tüm musluklar kapalı olduğu halde sayaç dönmeye devam ediyorsa su kaçağının olması yüksek bir ihtimaldir. Bunun yanı sıra normalden daha fazla su faturası ödüyorsanız, alt kata su akıyorsa, duvarlarda nemlenme ya da renk değişimi görülüyorsa, seramik ve fayansların arasından su geliyorsa su kaçağının olma ihtimali oldukça yüksektir. Böylesi durumlarda firmamıza haber vererek garantili su kaçağı hizmeti alabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma İşlemleri

Sektör içerisinde uzman ekibi ve ekipmanları ile öncü markalardan olan firmamız su kaçağı bulma işlemleri için son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Su kaçağı bulunuyor ya da kaçak bulunma ihtimalinden şüpheleniyorsanız çalışanlarımız çok kısa sürelerde kaçağın yerini tespit edeceklerdir. Daha önceli zamanlarda kaçağın yerinin tespiti için neredeyse tüm tesisat sökülürken, günümüzde böylesi büyük bir uğraş vermeye gerek kalmamaktadır. Herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirmeden, hızlı bir şekilde cihazlar ile kolayca su kaçağı bulma işlemi yapılmaktadır.

Su kaçağı bulma işlemleri için çalışanlarımızın kullandıkları cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar sayesinde kaçak kısa sürede bulunur ve tamir edilir. Buradaki en önemli nokta ekipmanların uzmanlar tarafından kullanılmasıdır. Her birini kullanmak için özel bir uzmanlık gerektirdiği için cihazların tek başlarına bulunmaları kaçağı tespit etmek için yeterli olmamaktadır. Önemli olan ekipmanları güvenli bir şekilde kullanan kimselerin işlemi yapmasıdır. Kaçak bulmak için kullanılan farklı cihazlar bulunmaktadır;

  • Dinleme cihazları; su kaçağı bulma konusunda en etkili cihazlardan olan dinleme cihazları çok kısa sürelerde kaçağın bulunmasına yardımcı olurlar. Su kaçaklarını bulmak için sık olarak kullanılan bir yöntemdir. Su kaçığının yerini kısa süreler içerisinde bulur. Temel çalışma prensibi duvar ya da yerde su sesini dinleyerek tespit etmektir. Etkili bir ses algılayıcısıdır.
  • Termal kamera; özellikle sıcak su borularında meydana gelen patlama ya da sızıntıları etkili bir şekilde bulur. Duvara ya da yere paralel bir şekilde izleme yapılması ile kullanılmaktadır. Sıcak su sızıntılarını hızlı bir şekilde bulmak için en başarılı yöntemdir.
  • Pis su kamerası; giderlerden yönetilen kamera sayesinde insan elinin ulaşamadığı noktalardaki kaçak ya da sızıntıları bulmak için kullanılmaktadır. Kamera uzaktan kontrol edilir ve oldukça uzun mesafeleri dahi görüş alanına alabilmektedir. Sorunlu yerin tespitini çok kısa süreler içerisinde bulunmaktadır.

Tüm bu yöntemler ile İstanbul garantili su kaçağı bulma konusunda hizmet veren firmamız, tüm hizmetlerinde süreç boyunca güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde hiçbir soruna sebep olmadan çözüme hızlıca ulaşıyor. Eğer işlemler sırasında binada zararlar meydana gelirse bunları da kendisi tamir yapan firmamız bu sayede her geçen gün su kaçağı bulmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri marka olmayı başarıyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Su, Kaçağı, Bulma, İstanbul
Yorumlar
Haber Yazılımı