301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ekim 2015 - Cuma 19:19
 
Ak Parti Adayı Said Yüce, OSB'deki fabrikaları gezdi
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti Isparta Milletvekili Adayı Said Yüce, Isparta Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmaları ziyaret ederek işçilerle bir araya geldi. Ziyaretlerde istikrar vurgusu yapan Milletvekili Adayı Yüce, Isparta'nın gelişmesi ve Organize Sanayi Bölgesinin büyümesine yönelik önemli mesajlar verdi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Adayı Said Yüce, OSB'deki fabrikaları gezdi

1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren Ak Parti Isparta Milletvekili Adayı Said Yüce, dünkü mesaisini Isparta Organize Sanayi Bölgesine ayırdı.

Cuma namazının ardından Organize Sanayi Bölgesindeki firmaları gezen Milletvekili Adayı Said Yüce, fabrikaların üretimi hakkında bilgiler aldı. Milletvekili Adayı Said Yüce, çalışanlarla ise sohbet ederek, destek istedi.  Süt ürünlerinin işlendiği fabrikayı gezerken üretim yerindeki hijyen kuralları gereğince bone ve önlük giyen Milletvekili Adayı Said Yüce, burada da bir süre çalışanlarla sohbet etti.  Ak Parti adayı Yüce, mobilya fabrikası ziyaretinde ise işçilerle bir araya geldi.

Burada işçilere seslenen Milletvekili Adayı Yüce, 13 yıllık Ak Parti iktidarında Isparta'nın aralarında bulunduğu Türkiye'nin her tarafında güzel hizmetler yapıldığını söyledi, yeni Türkiye ve istikrar vurgusu yaptı. Milletvekili Adayı Yüce, eleştiri oklarını ise meclisteki muhalefet partilere çevirdi.

Isparta'nın bölgesinde yıldız şehir olması için gayret göstereceklerini aktaran  Milletvekili Adayı Yüce, organize sanayinin büyümesi, tarım ve hayvancılığın gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Ak Parti Isparta Milletvekili Adayı Said Yüce, ziyaretlerini gün boyu sürdürdü.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçim, çalışmalarını, aralıksız, sürdüren, Ak, Parti, Isparta, Milletvekili, Ada
Yorumlar
Haber Yazılımı