301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Esnaftan teröre tepki
Seçime doğru
Haber Detayı
18 Eylül 2015 - Cuma 17:21
 
Ak Parti Isparta Adayları belli oldu
Isparta Ak Parti Milletvekili adayları belli oldu. Listede sürpriz isimler var
GÜNDEM Haberi
Ak Parti Isparta Adayları belli oldu

Isparta Ak Parti Milletvekili adayları belli oldu. Listede sürpriz isimler var

Ak Parti 7 Haziran seçimlerinde 2. Sıradan milletvekili olan Recep Özel ise listeye giremedi.

İşte Ak Partinin Isparta Milletvekili adayları

1-S. Sadi Bilgiç
2-Said Yüce
3-H. Kemal Kurt
4 – Gülsüm Tunçbilek

Said Yüce kimdir ?

Sait YüceÇeşitli gazetelerde Siyaset, dış politika ve parlamento muhabirliği, Ankara temsilciliği, köşe yazarlığı, araştırma yazıları, Belgeseller gibi konularda çalışmalar yapmıştır. İran Irak ve körfez savaşlarında savaş muhabirliği yapmıştır. Avrupa ve Amerika’da Çevre, trafik ve uzay konulu toplantılara katılmıştır.
1993 yılında Çevre Bakanlığı Basın Müşavirliği ev Baş Müşavirlik görevlerinde bulunmuş, 1996 yılında Devlet Bakanlığı Basın Müşaviri olmuştur. 2010 yılında Anadolu Ajansı Yönetim kurulu üyeliğini 2 yıl yaptıktan sonra, Başbakanlık Özelleştirme idaresi Başkanlık Müşavirliği ve uzmanlığı görevlerine 1997 ile 2012 yıllarında devam ederken TBMM, Başbakanlık ve İBB de görevlendirmeler yapmıştır.
2005 – 2008 yılları arasında AKPARTİ Genel Merkezinde Tanıtım ve Medya Başkanlığına danışmanlık yapmış, 2007 yılında İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili aday adayı olmuştur
Birçok sivil toplum kuruluşunda görev alan Said YÜCE Barla Platformu Başkanı, İstanbul İlim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyet Üyeliği ve Başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
“Medeniyetlerin Kavşağında Bir Dünya Kenti İstanbul”, “İstanbul’un Altın Yılları”, “Renklerin Türküsü,” “Bediüzzaman Sadi Nursinin Hayatı ve Risale-i Nur’un Telif ve Neşir Yılları” gibi eserleri kaleme alan Said YÜCE 1963 Merzifon doğumlu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Bölümü mezunu olup Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Isparta, Ak, Parti, Milletvekili, adayları, belli, oldu, Listede, sürpriz, isiml
Yorumlar
Haber Yazılımı