301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ekim 2015 - Pazartesi 16:47
 
AK Parti Türkiye’nin sağduyusudur
AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, hafta sonunu köylere ayırdı. Milletvekili Bilgiç, Sütçüler’in Güldallı, Darıbükü, Ayvalıpınar, Beydilli ve Çandır köylerini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
AK Parti Türkiye’nin sağduyusudur

Milletvekili Bilgiç yaptığı konuşmada, terör eylemlerine değinen Milletvekili Bilgiç, “Terör olayları ülkedeki birlik ve beraberliği bozamayacak. Biz ülkemizim ve milletimizin selameti için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz” şeklinde konuştu.

BU AÇMAZLARDAN HEP BİRLİKTE ÇIKACAĞIZ

Milletvekili Bilgiç, “Halkımız her türlü nefretten, şiddetten uzak kalarak, sağduyu içinde birlik ve beraberliğimize her zamankinden çok daha bağlı kalacağına olan inancımızı paylaşıyor, bu menfur saldırıyı şiddetle tekrar kınıyor ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve milletimize başsağlığı diliyorum. Operasyonlar devam etmektedir. Terör örgütlerinin faaliyetleri bitene kadar bu operasyonlar sürdürülecektir. 1 Kasım seçimlerini de kimsenin AK Parti'ye fatura etme hakkı yoktur. Bu bizim tercihimiz değildir. Diğer partilerin hükümet olmaktan kaçınmalarından kaynaklanan bir süreçtir. Milletimiz ‘Türkiye'nin sağduyusu AK Parti'dir diyerek Türkiye'nin önüne konmak istenen bu açmazlardan çıkaracağını biliyoruz" dedi.

BİZİM ARKAMIZDA HALK VAR

1 Kasım seçimlerinin Türkiye’de birçok şeyi değiştireceğini belirten Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, “Türkiye'deki bütün güçlü siyasi hareketlere baktığınızda bunların hepsinin arkasında top yekun milletin kendisinin olduğunu görmüşüzdür. Bu partinin gerçek sahibinin millet olduğunu hep birlikte 13 yıldır görüyoruz. İnşallah 1 Kasım’da bunun böyle olduğu yine teyit edilmiş olacak. Bizim yaptığımız her şey ortada. Biz belgelerle, ortaya konan yatırım ve hizmetlerle konuşuyoruz. Peki, diğerleri ne yapıyor? Sadece söylem üretmekle meşguller. Sadece söylem üretmek kimsenin karnını doyurmadığı gibi hiçbir sorunu çözmeye de yetmiyor. Söylemlerin uygulamaya dökülmesi gerek vatandaşın bunu görmesi gerek. Boş lafla peynir gemisi yürümüyor. Büyüklerimiz çok doğru söylemişler. Bu sebepten hep birlikte yine yeniden AK Parti denecek hizmetin önü açılacak” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Milletvekili, Süreyya, Sadi, Bilgiç, hafta, sonunu, köylere, ayırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı