301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Kasım 2015 - Pazar 15:00
 
AK Partililerden istikrar vurgusu
AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, AK Parti Isparta Milletvekili Adayları Süreyya Sadi Bilgiç ile Said Yüce’de oylarını kullandılar. AK Partililer yaptıkları açıklamalarda “istikrar” vurgusu yaptılar.
SİYASET Haberi
AK Partililerden istikrar vurgusu

Genel seçimde vatandaşlar gibi siyasilerde oylarını kullandılar. AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, oyunu Işıkkent Mahallesindeki İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulundaki 1245 nolu sandıkta kullandı.
Oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulunan AK Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun, parti olarak iyi bir seçim süreci geçirdiklerini ifade etti.
“Demokrasimiz ciddi
bir sınav veriyor”
Oyunu kullanan bir diğer isimse AK Parti Isparta Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Süreyya Sadi Bilgiç oldu. Oy kullanmadan önce vatandaşlarla sohbet eden Bilgiç, oyunu ŞAİK Anadolu Lisesindeki 1263 nolu sandıkta kullandı.  
Diğer vatandaşlar gibi sıraya geçerek oyunu kullanan Milletvekili Bilgiç, oy kullandığı pusulayı “hayırlı olsun” diyerek sandığa attı.
Ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, seçimlerin ardından ülkenin istikrara kavuşacağına inandığını kaydetti. Süreyya Sadi Bilgiç yaptığı açıklamada: "Milletimiz ve devletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. son derece önemli bir viraj olduğunu düşünüyorum. Demokrasimiz en önemli sınavlarından bir tanesini veriyor. İnşallah milli irade bir kez daha tecelli edecek ve yeniden ülkenin istikrara kavuşacağını bu istikrarla beraber ülkenin beklenen sorunlarını güçlü bir şekilde çözümleneceğine olan inancımız tam. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Heyecanla bekliyoruz. Sandık önemli. Biz meşrutiyetini sandıktan alan sırtını sandığa dayayan başkaları gibi gücünü bir takım şer odaklarını, terör odaklarını yaslayanlardan yada onlarla kol kola girenlerden değiliz. Bizim sevdamız da davamız da millet ve hizmet. En önemlisi de düşünce inanç, fikir özgürlükleri. 78 milyonun kardeşliği, huzur ve barışı. Rabbim yar ve yardımcımız olsun."
“Artık millet iradesi
tecelli ediyor”
AK Parti’nin bir değir milletvekili adayı Said Yüce de oyunu Hafız İbrahim Demiralay İlkokulundaki 1116 nolu sandıkta kullandı.
1 Kasım seçimini demokrasi seçimi olarak nitelendiren Said Yüce, “artık millet iradesi tecelli ediyor” ifadelerin kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Osman, Zabun, AK, Parti, Isparta, Milletvekili, Adayları
Yorumlar
Haber Yazılımı