301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Ekim 2015 - Pazar 16:55
 
Bakan Gürcan, şehit çocuklarına bilgisayar ve tablet dağıttı
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, AK Parti Isparta Teşkilat toplantısının ardından Isparta Valiliğine geçti. Bakan Gürcan, “Yalnız değilsiniz, Türkiye’nin en büyük ailesi projesi” kapsamında şehit çocuklarına dizüstü bilgisayar ve tablet dağıttı. Duygusal anların yaşandığı törenin ardından Bakan Gürcan, Ispartalı Şehit Sezgin Uludağ’ın ailesini ve El Ele derneğini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Bakan Gürcan, şehit çocuklarına bilgisayar ve tablet dağıttı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, AK Parti Isparta Teşkilat toplantısının ardından Isparta Valiliğine geçti. Bakan Gürcan, “Yalnız değilsiniz, Türkiye’nin en büyük ailesi projesi” kapsamında şehit çocuklarına dizüstü bilgisayar ve tablet dağıttı. Duygusal anların yaşandığı  törenin ardından Bakan Gürcan, Ispartalı Şehit Sezgin Uludağ’ın ailesini ve El Ele derneğini ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, AK Parti Isparta Teşkilat toplantısının ardından Isparta Valiliğine geçti.

Bakan Gürcan, Isparta Valisi Vahdettin Özkan ve diğer protokol üyeleri tarafından karşılandı. Ardından valilik makamına geçti, burada valilik şeref defterini imzaladı.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Valilik makamında şehit aileleri ve çocuklarıyla buluşarak, onlarla kucaklaştı.

Daha sonra Bakan Gürcan, “Yalnız değilsiniz, Türkiye’nin en büyük ailesi projesi” kapsamında şehit çocuklarına dizüstü bilgisayar ve tablet dağıttı. Bakan Gürcan, şehit aileleri ve çocuklarına yönelik konuşmasında ise duygulandı, onlara 'Yanınızdayız' mesajı verdi.

Bakan Gürcan buradaki programının ardından şehit Sezgin Uludağ’ın Hisar Mahallesindeki evini ziyaret edip, ailesine başsağlığı diledi.

Bakan Gürcan, basına kapalı gerçekleşen ziyaretin ardından ise El ele Derneğini ziyaret etti. Bakan Gürcan, projeler hakkında bilgi aldı, el işi örneklerini inceledi. Bakan Gürcan, Isparta programının ardından Uluborlu ilçesine geçti.            

                                                                                                         

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aile, Sosyal, Politikalar, Bakanı, Ayşen, Gürcan, AK, Parti, Isparta, Teşkilat,
Yorumlar
Haber Yazılımı