301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Haziran 2013 - Salı 12:26
 
Balaman :Belgeleri Göstermeyen Namerttir !
Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın Gül Festivalinin açılış töreninde yaptığı konuşmaya Eski Belediye Başkanı Hasan Balaman’dan yanıt gecikmedi. Günaydın’dan Belediyeyi 150 milyon lira borçla devir ettiğine dair belge göstermesini isteyen Balaman, “ISBAŞ’ın ruhsatlarının satıldığına dair bir belge gösteremezse namerttir” dedi.
GÜNCEL Haberi
Balaman :Belgeleri Göstermeyen Namerttir !

Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen Gül Festivalinin açılış töreninde Eski Belediye Başkanı Hasan Balaman’a yüklenen Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediyeyi 150 milyon lira borçla devir aldığını belirterek, ISBAŞ ve araç filosuyla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Başkan Günaydın’ın bu açıklamalarına selefi Hasan Balaman’dan yanıt gecikmedi.

Belediyeyi 150 milyon lira borçla devretmediğini dile getiren Eski Belediye Başkanı Balaman, “Yusuf Ziya Günaydının Isparta halkına gülle ilgili mesajlar vermesi gerekirken daha konuşmasının başında Hasan Balaman a yani şahsıma sataşma gayreti içerisinde olmuştur, tabiî ki Isparta haklıda o alanda tepkilerini göstermiştir kendisine, bunu fark etmesi lazımdı. Sayın Günaydın bunu 5 yıldır çiğniyorsun sakız gibi, eline bir tane bile belge alamadın. 150 trilyon borcu devraldığına dair, eğer yüreğin yetiyorsa belgeleriyle birlikte bu kadar borcum varsa Isparta halkına göstereceksin” dedi.

Araç alımlarında usulsüzlükler olduğunu ileri süren Balaman, “Araçları ne maksatlı aldığınızı yakında mahkemelere intikal ettiğinde göreceksiniz” ifadelerini kullandı.

ISBAŞ Fabrikasını hurda yığını olarak nitelendiren Hasan Balaman, “Biz fabrikanın hurdasını sattık. Ruhsatların satıldığına dair belge gösteremezsen namertsin. ISBAŞ’ta neler olduğunu biliyorsunuz. Yeni fabrikayı kurduğunuzda eski fabrikayı kaldıracaktınız. O tozu oradan yok edecektiniz ne oldu kaldıramadınız. Götürseniz dahi çalışmaz zaten çünkü orası bir hurda yığınıdır zarar eden bir fabrikadır. Kar ettiğinizi ispatlayın” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Başkanı, Yusuf, Ziya, Günaydın’ın, Gül, Festivalinin, açılış, törenind
Yorumlar
Haber Yazılımı