301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2013 - Salı 14:12
 
Başdeğirmen ITSO Başkanlığı’na Aday
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine az bir süre kala, resmi olarak başkanlığa ilk adaylığın açıklayan isim ITSO Başkanvekili Şükrü Başdeğirmen oldu.
EKONOMİ Haberi
Başdeğirmen ITSO Başkanlığı’na Aday

Barida Otel’de düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıklayan Şükrü Başdeğirmen, “Isparta Ticaret ve Sanayi Odamızda önümüzdeki günlerde bir seçim süreci yaşanacak. Isparta demokratik geleneklere sahip çıkması ile örnek bir il olmuştur. İnşallah demokrasinin güzelliği bir kez daha tecelli edecek ve büyük bir olgunluk içerisinde bir seçim gerçekleşecektir. Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta’nın tüm tüccar ve sanayicisini, iş adamı ve ihracatçısını temsil eden önemli bir kuruluştur. Bu açıdan odamız Isparta ekonomisinin bizzat kendisidir, aynasıdır. Bir bakıma odamız, yaşayan Isparta ekonomisidir” dedi.

Her gün halkın içinde olan, onları en iyi tanıyan, sıkıntıları en iyi bilenlerin ITSO üyeleri olduğunu kaydeden Başdeğirmen, “Ekonomiyi yaşatanlar, ihracatı gerçekleştirenler, istihdamı sağlayanlar, kısacası iş ve aş üretenler bizim üyelerimizdir. Sağlıklı bir ekonomi sağlıklı ve mutlu bir Isparta anlamına gelmektedir. Üyelerimizin başarısı Isparta’nın başarısıdır. Farklı vesilelerle Isparta'ya, Ispartalıya, Isparta ekonomisine hizmet etme fırsatı buldum.Bu sayede Isparta'nın kurumlarını, bürokrasinin işleyişini, ekonominin sorunlarını, Isparta'nın beklentilerini çok daha yakından gördüm. Isparta sevdalılarının alın teri ile ayakta tuttukları ekonomiyi daha ileri taşımak hepimizin vazifesidir. Ekibimle beraber, talip olduğumuz bu onurlu görevde geçmiş tecrübelerim bana gerçekten önemli bir güç veriyor, vermeye de devam edecek" diye konuştu.

Isparta iş dünyasın sorunlarını bildiğini ve çözümü için gerekli tecrübe ve dinamizme sahip olduğuna inandığını belirten Başdeğirmen, bu seçim Isparta'nın hedeflerine ulaşması için önemli bir seçim olduğunu kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Isparta, Ticaret, Sanayi, Odası, seçimlerine, az, bir, süre, kala, resmi, olarak
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı