301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Ocak 2014 - Perşembe 22:38
 
Burdur Şeker Fabrikasına 25 Milyon Liralık Yatırım
AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur Şeker Fabrikasına 25 milyon 250 bin liralık yatırım yapıldığını bildirdi.
EKONOMİ Haberi
Burdur Şeker Fabrikasına 25 Milyon Liralık Yatırım

AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur Şeker Fabrikasına 25 milyon 250 bin liralık yatırım yapıldığını bildirdi. 

Özçelik, yaptığı yazılı açıklamada, Burdur ekonomisinin lokomotifi konumundaki Şeker Fabrikasının daha verimli çalışabilmesi ve eksikliklerinin giderilmesi kapsamında Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü tarafından yatırımlar yapıldığını kaydetti.

Bu yatırımları bizzat yakından takip ederek,Burdur Şeker Fabrikasının göz dolduran hizmetlerini daha da artırmaya ve ilerletmeye çalıştıklarını ifade eden Özçelik, şu bilgileri verdi:

"En son fabrika içerisinde yapılan çalışmalarda arıtma tesisi için 5 milyon 200 bin lira, su hazırlama tesisi için bir milyon lira, su soğutma kulesi için 450 bin lira, meydan tesisi için 2 milyon 500 bin lira, türbin tesisi için 3 milyon 500 bin lira, doğalgaza dönüşüm için 2 milyon 600 bin lira yatırım yapılmıştır. Ayrıca yaklaşık 10 milyon lira haşlama tekneleri, difüzyon kabinleri, pancar bıçakları için harcanmıştır. Böylece Şeker Fabrikamız bünyesinde toplamda 25 milyon 250 bin lira yatırım gerçekleştirilmiştir."

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Burdur, Milletvekili, TBMM, Başkanlık, Divanı, Üyesi, Bayram, Özçelik
Yorumlar
Haber Yazılımı