301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Aralık 2016 - Perşembe 11:44
 
Burdur'lu Uzman Çavuş Şehit oldu
10 AYLIK NİŞANLI OLAN BURDURLU ŞEHİT YILMAZ MAYIS’TA EVLENECEKTİ! Fırat Kalkanı Operasyonu’nda şehit düşen 26 yaşındaki Burdurlu Uzman Çavuş Ali Yılmaz’ın şahadet haberi Burdur’da yaşayan ailesine bildirildi. Aslen Tefennili olduğu belirtilen Şehit Uzman Çavuş Ali Yılmaz’ın, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nden mezun olduğu öğrenildi.
GÜNDEM Haberi
Burdur'lu Uzman Çavuş Şehit oldu

10 AYLIK NİŞANLIYDI, 2017 MAYIS’TA EVLENECEKLERDİ…
Şehit uzman Çavuş Ali Yılmaz’ın, Emine Zengin ile 10 Şubat 2016 tarihinde nişanlandığı ve henüz 10 aylık nişanlı belirtildi.
Burdurlu Uzman Çavuş’un, çok sevdiği nişanlısı Emine Zengin ile 19 – 20 Mayıs 2017 olarak belli olan düğünlerine hazırlandığı belirtildi.

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞUN NİŞANLISI’NDAN KAYSERİ PAYLAŞIMI!
Şehit Uzman Çavuş Yılmaz’ın 10 aylık nişanlı olduğu Emine Zengin’in 17 Aralık 2016 tarihinde Kayseri’de meydana gelen hain saldırı sonrası sosyal medyadaki Facebook hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ve dua yürekleri dağladı…
Nişanlı Zengin’in geçen Cumartesi yaptığı paylaşımda, “Allahım sen günahsız askerlerimizi polislerimizi ve sivil vatandaşlarımızı koru Ya Rabbim. Zalimlere, vicdansızlara göz açtırma Allahım #Kayseri” ifadeleri yer aldı.

ŞEHİDİN FACEBOOK SAYFASINDA YÜREKLERİ DAĞLAYAN MESAJLAR

Uzman Çavuş Yılmaz’ın şehit olduğu haberini alan dost, arkadaş ve yakınları, sosyal medya hesapları üzerinden yürek dağlayan mesajlar paylaştı.
Şehidin yakınları, “Mekanın Cennet olsun” şeklindeki paylaşımlarının yanı sıra bu olayı gerçekleştirenlere de tepkilerini ortaya koydular.
Yapılan paylaşımların birinde ise, “Dostum, canım kardeşim benim, Allahım mekanını cennet eylesin, bizlere bu acıyı yaşatanları Allahım kahretsin inşallah”  denildiği gözlendi.

BAŞKANLARDAN TAZİYE MESAJLARI…
Burdur’a şehit ateşinin düştüğü haberini alan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, AK Parti Burdur İl Başkanı Dr.Süleyman Faki ve Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu da sosyal medya üzerinden taziye mesajları paylaştı.

Feti KILIÇ / BURDUR

Kaynak: Editör:
Etiketler: 10, AYLIK, NİŞANLI, OLAN, BURDURLU, ŞEHİT, YILMAZ, MAYIS’TA, EVLENECEKTİ Fıra
Yorumlar
Haber Yazılımı