301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Eylül 2013 - Cuma 16:03
 
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Ülker desteğinde gerçekleştirilen TFF-Ülker Futbol Köyleri Projesi kapsamında Eğirdir’e gelen geleceğin futbolcuları Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret ettiler.
SPOR Haberi
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi

Isparta Futbol Köyü kapsamında Eğirdir Nafiz Yürekli Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde kalan 12 yaşındaki geleceğin futbolcuları, Eğirdir Belediyesi’nin spor tesislerinden ücretsiz olarak faydalanıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu Antrenörü Fatih Parmaksız, Eğirdir Belediyesi’nin spora ve sporcuya desteklerini yakından bildiklerini belirterek, “Geleceğin Milli Takım futbolcuları Eğirdir’de kamp yapıyor. Eğirdir’de çim sahaları ücretsiz olarak bize kullandırdıkları için Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Kendisi de sporcu kimliğini bizlere anlattı. Eğirdir’in sporcu bir Belediye Başkanına sahip olması bizi çok mutlu etti. Isparta ve çeşitli illerden yaklaşık 40 gencimiz burada Isparta Futbol Köyü kapsamında kampa girdi. Milli Takımın en alt yapısı burada oluşuyor. Emek veren, bizlere destek çıkan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri başta olmak üzere Eğirdir’de böyle bir çalışmanın tertiplenmesinden dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Özmeral, “Milli Takım kamplarının Eğirdir’de olması ilçemizin önemini bir defa daha öne çıkarıyor. Halter Milli Takımımız her yıl Eğirdir’de kamp yapıyor. Futbol Federasyonumuz da kamp için alt yapı çalışmalarını Eğirdir’de yapıyor. Belediye olarak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Geleceğin futbolcularına da öğütler veren Başkan Özmeral, “Çok çalışın. Spor ahlakı çerçevesinde saygı, sevgi, kardeşlik ön planda tutulmalıdır. Ağaç yaş iken eğilir. Bu sebeble ne kadar çok çalışkan olursanız, şimdiden geleceğe yönelik o kadar çok bilgili olursunuz, tecrübe kazanırsınız. Hepiniz pırıl pırılsınız. Ailelerinize selâm söyleyin. Vatanımıza, milletimize hayırlı evlâtlar olun. Allah hepinize sağlıklı uzun ömürler versin. Allah muvaffak etsin” dedi.

Geleceğin futbolcuları her birinin ayrı ayrı imzaladığı formayı Başkan Özmeral’e günün hatırası olarak takdim etiller. Başkan Özmeral, aldığı formayla birlikte gençleri kucakladı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye, Futbol, Federasyonu, tarafından, Ülker, desteğinde, gerçekleştirilen, T
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi
Federasyondan Özmeral'e teşekkür plaketi
Yorumlar
Haber Yazılımı