İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
EĞİTİME DESTEK
BİNAYA SDÜ TALİP
Haber Detayı
03 Mayıs 2011 - Salı 00:25
 
GAZ SIZINTISI ÖNCEDE VARDI
GÜNCEL Haberi
GAZ SIZINTISI ÖNCEDE VARDI

 Yakaören Köyünde bulunan sondajdan gaz sızıntısının devam ettiği yönündeki açıklamalarla ilgili AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, bir değerlendirmede bulundu. Gaz sızıntısının kuyu kapatılmadan önce de olduğunu söyleyen Milletvekili Bilgiç, TPAO uzmanlarının kısa süre içerisinde gelerek kuyuda yeniden kontrol çalışmaları yapacağını açıkladı. Milletvekili Bilgiç sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı uzmanları kuyudaki gaz çıkışının daha öncede olduğunu söylediler. Kapatma ile herhangi bir ilgisinin olmadığını ifade ettiler. Kuyu kapanmıştır, herkes rahat olsun diye bana görüş bildirdiler. O nedenle zaten Mayıs ayı sonunda veya Haziran ayı başı gibi TPAO uzmanları kuyuya gelerek incelemelerini ve kontrollerini yapacaklar.”

Kuyu üzerinden siyaset yapmadıklarını vurgulayan Milletvekili Bilgiç, “Kuyu bizim belediye başkanımızın döneminde açıldı. Ama Yakaören halkı hiçbir zaman hizmetle oyu birbirine karıştırmadı. Hizmet yaptık diye oy bekleme anlayışımız yok” diye konuştu.

 

Kaynak:
Fatal error: Call to a member function fetch() on a non-object in /home/kanal32/public_html/haber.php(0) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 214