301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2013 - Pazartesi 10:34
 
Gizem Kocaman, hedefi 12’den vurdu
Antalya’daki Türkiye Okçuluk Şampiyonası’nda Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencisi okçu Gizem Kocaman, Makaralı Büyük Bayanlarda sıralama birinci, madalya atışlarında ikinci olarak gümüş madalya kazandı
SPOR Haberi
Gizem Kocaman, hedefi 12’den vurdu

Antalya’da geçtiğimiz hafta sonu yapılan Büyükler Türkiye Okçuluk Şampiyonası nefesleri kesti. 

46 ilden yaklaşık 260 sporcunun ter döktüğü şampiyonada Süleyman Demirel Üniversiteli Milli Okçu Gizem Kocamaman, Makaralı Büyük Bayanlarda sıralama birinci, madalya atışlarında ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Başarılı okçu Kocaman, SDÜ’de sıkı bir şekilde çalışarak başarıya ulaştığını belirterek, “Madalya kazandığım için mutluyum” dedi. Kocaman, “Madalya kazandığım için mutluyum. SDÜ’yü en iyi şekilde temsil ettim. Bu kez hedefi vurdum. Katkılarından dolayı SDÜ Rektörümüz Hasan İbicioğlu’na, Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Zümriye Irlayıcı ve Spor Bilimleri Başkanı Fatih Kılınç’a teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

Sponsor desteğinin bulunmamasından yakınan Kocaman, kendisine sahip çıkılmasını istedi. Kocaman, ayrıca SDÜ’de okçuluk eğitmenliği yaptığını belirterek, kurslarına öğrencilerini davet etti.

Milli Okçu Kocaman, yeniden Milli Takıma seçilirken, haziran ayında Antalya’da yapılacak Uluslararası Şampiyonada da ter dökecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Antalya’daki, Türkiye, Okçuluk, Şampiyonası’nda, Süleyman, Demirel, Üniversitesi
Yorumlar
Haber Yazılımı