301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Şubat 2018 - Cuma 23:05
 
"Hemşehrilerinin gözünden:Demirel"
Editörlüğünü Fatih Kurt’un röportajlarını Soner Toros, Mehmet Erçakır ve Esra Vona Kurt’un yaptığı Hemşehrilerinin Gözünden Demirel adlı kitap okuyucularıyla buluştu.
GÜNCEL Haberi

Isparta’nın gururu Merhum Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel için bu zamana kadar birçok eser yazıldı, çizildi. Ama son çıkarılan eseri bu zamana kadar ne düşünen, ne de yazan oldu. Editörlüğünü Fatih Kurt’un yaptığı "Hemşehrilerinin Gözünden Demirel" adlı kitapta yer alan röportajları Gazeteciler Soner Toros ve Mehmet Erçakır ile SDÜ MYO Halkla İlişkiler Bölümü Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Esra Vona Kurt tarafından yapıldı. Çok sayıda Ispartalı tanıdık simanın hemşehrim deme gururunu yaşadığı Demirel ile yaşadığı bir anısını anlattığı kitabın baskısına GÖLTAŞ ve ORMA kuruluşları destek verdi.

Hemşehrilerinin Gözünden Demirel adlı kitapta anısını paylaşan ilk isim Merhum Şevket Demirel oldu. Şevket Demirel ‘Ağabeyim’ başlığı altında yayınladığı mektubundan Süleymen Demirel'in hayat hikayesini anlatıyor.  Kitapta ayrıca Demirel ile yapılan son özel röportaj da ilk kez okuyucularla buluşuyor. "Hemşehrilerinin Gözünden:Demirel" kitabını tashihini SDÜ Isparta Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Nafiz Akgün, grafik tasarımını ise yine aynı okulda öğretim görevlisi olan Hakan Mahmut Neğiş yaptı.Kitabın dağıtımı ücretsiz olarak yapılıyor. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Hemşehrilerinin, gözünden:Demirel",
Yorumlar
Haber Yazılımı