301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Nisan 2013 - Çarşamba 14:09
 
Hindistan'dan Ispartaya yatırım
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 2012’de ilk kez düzenlenen ve yaklaşık 8.5 milyon dolarlık iş anlaşmasının yapıldığı Batı Akdeniz Türkiye-Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Zirvesi (INCOM 2012)'nin ikincisini yapacak.
EKONOMİ Haberi
Hindistan'dan Ispartaya yatırım

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 2012’de ilk kez düzenlenen ve yaklaşık 8.5 milyon dolarlık iş anlaşmasının yapıldığı Batı Akdeniz Türkiye-Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Zirvesi (INCOM 2012)'nin ikincisini yapacak. 29 Nisan’da, Antalya’daki INCOM 2013’de Antalya, Burdur ile Isparta’dan firmalar ile Hintli iş adamları buluşarak, yatırım ve ortaklık fırsatları ile ithalat-ihracat görüşmeleri gerçekleştirecek.

Konuyla ilgili BAKA’dan yapılan açıklamaya göre; Batı Akdeniz (Antalya, Isparta, Burdur) ile Türkiye- Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Zirvesi 2013 toplantısı, 29 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yaklaşık 50 Hintli iş adamının katılması beklenen 29 Nisan’daki zirve, Antalya Beldibi’nde Otel Renaissance Antalya Beach’in toplantı salonunda saat 09.30’da başlayacak.

Batı Akdeniz iş dünyasının, Hintli iş adamları ile biraraya gelip ikili görüşmeler yapacağı Antalya Beldibi’ndeki zirve, Batı Akdeniz ile BAKA’nın tanıtım sunumlarının yanı sıra Hindistanlı iş adamlarının konuşması ile başlayacak. Batı Akdeniz’deki firmaların temsilcileri ile tarım (tarım makineleri dahil), gıda, yenilenebilir enerji, turizm, gül ve kozmetik ürünler, doğaltaş ve mobilya sektörlerinde Hindistan’da faaliyet gösteren Hintli firma temsilcileri, yatırım ve ortaklık fırsatları ile ithalat-ihracat görüşmeleri gerçekleştirecek.

Batı Akdeniz’de faaliyet gösteren firmalar, ikili görüşmelerde tanıştıkları ve davet ettikleri Hintli iş adamlarına üretim tesislerini ve firmalarını gezdirebilecek. Hindistan iş fırsatları zirvesinin son günü, konuk iş adamları Antalya, Burdur ile Isparta’yı gezecek, ardından ülkelerine dönecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Batı, Akdeniz, Kalkınma, Ajansı, (BAKA), 2012’de, ilk, kez, düzenlenen, yaklaşık
Yorumlar
Haber Yazılımı