Haber Detayı
23 Ekim 2017 - Pazartesi 22:44
 
Kız Kardeşim Projesi Ispartalı Kadınlarla Buluşuyor
Boğaziçi Üniversitesi ve Coca Cola desteğiyle Türkiye’nin bazı illerinde hayata geçirilen Kız Kardeşim Projesi eğitimleri Isparta’da da Ticaret ve Sanayi Odası ile Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğinde düzenlenecek.
GÜNDEM Haberi
Kız Kardeşim Projesi Ispartalı Kadınlarla Buluşuyor

Boğaziçi Üniversitesi ve Coca Cola desteğiyle Türkiye'nin bazı illerinde hayata geçirilen Kız Kardeşim Projesi eğitimleri Isparta'da da Ticaret ve Sanayi Odası ile Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğinde düzenlenecek.

2017 eğitimlerine Denizli'de başlayan Kız Kardeşim Projesi; RizeKonyaMuğlaKarsErzincan ve Sivas'tan sonra Ispartalı kadınlar ile buluşacak. Kız Kardeşim Projesi'nin Isparta eğitimleri 26 Ekim - 7 Kasım tarihleri arasında Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda gerçekleşecek.

26 Ekim - 7 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere 18-55 yaşları arasındaki okuryazar tüm kadınlar katılabilecek. BÜYEM'in alanında uzman eğitmenlerinin vereceği ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen kadınlar, 24-25 Ekim 2017 tarihlerinde Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'na başvurarak, programla ilgili detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilecek.

Proje kapsamında, katılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve yetkinlik kazanmalarına destek olacak eğitimler verilecek ve kadınların ekonomiye katılımlarının önünü açmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Kişisel gelişimin yanı sıra finansal okuryazarlık, dijital dünya ve kültürel yansımaları, stres yönetimi gibi konularda eğitim alacak olan katılımcılar, kendi alanlarında rol model olan ve ilham veren lider kadınlarla biraraya gelerek onların tecrübelerini dinleme fırsatı da yakalayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kız, Kardeşim, Projesi, Ispartalı, Kadınlarla, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı