301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Aralık 2015 - Çarşamba 18:27
 
Kongre heyecanı
Mevcut Başkan Demirkol, adaylığını açıkladı
SİYASET Haberi
Kongre heyecanı

CHP ilçe kongrelerini tamamladı, sıra il kongresine geldi. 26 Aralık Cumartesi günü yapılacak kongrede mevcut Başkan Senayi Demirkol, aday olduğunu açıkladı. Demirkol, “Partide kimseyi ötekileştirmedim, dışlamadım, aydınlık gelecek için sahip çıkmak için adayım” dedi.

 

CHP’de kongre süreci devam ediyor. İlçe kongrelerini tamamlayan parti İl Kongresini 26 Aralık Cumartesi günü saat 10’da Halı sarayı Düğün Salonu’nda yapacak. Genel merkezin ataması ile göreve başlayan CHP İl Başkanı Senayi Demirkol, kongrede aday olduğunu açıkladı. CHP İl Başkanı Demirkol, neden aday olduğunu da şu cümlelerle anlattı: İl Kongremizde 244 delege oy kullanacak. Bunun 128 delege merkezde 116 delegemiz ise ilçelerden gelecek. Ben önümüzdeki il kongresinde il başkanlığına adayım. Arkadaşlarla yaptığımız toplantılarda beraber devam etme kararı aldık. Şimdiye kadar çalıştığım gibi partimizde CHP’nin aydınlık geleceğine sahip çıkacağız. Bu partide sevgi ve saygıyı ön plana çıkaracağız. Birlik, beraberlik ve kardeşliği tesis etmeye devam edeceğim. Eski il başkanının aday adayı olmak için istifasıyla boşalan il başkanlığına atandık. O gün bugündür seçimle uğraşıyoruz. Gelir gelmez ön seçim yaptık, 2 genel seçim ve kongreler gerçekleştirdik. Sürekli seçim yapıyoruz, başarılı olduk. En azından bu partide kimseyi ötekileştirmedim, kimseyi dışlamadım, her zaman kapım, gönlüm herkese açık oldu ve böyle olmaya da devam edeceğim” dedi.

CHP’de merkez ilçe kongresi Perşembe günü, gençlik kolları kongresi 3 Ocak’ta, kadın kolları kongresi 10 Ocak’ta yapılacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mevcut, Başkan, Demirkol, adaylığını, açıkladı
Yorumlar
Haber Yazılımı