301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Haziran 2013 - Salı 12:55
 
Kültürevi’nde El Ele mesajları
Isparta Milletvekili Recep Özel, kısa bir süre önce hizmete açılan El Ele Kültür Evi’ni ziyaret etti. Beraberindeki heyetle gerçekleşen ziyarette, Isparta’nın kültürel değerlerine sahip çıkılması noktasında öncülük eden El Ele Derneği Başkanı Canan Aydın’a teşekkür edildi.
KÜLTÜR Haberi
Kültürevi’nde El Ele mesajları

Mümkün olduğunca hafta sonlarını memleketinde geçiren AK Parti Isparta Milletvekili recep Özel, bu hafta sonu da bir dizi temas ve incelemelerde bulundu. Dost ve yakınların düğünlerine katılan, parti içi toplantılar gerçekleştiren Recep Özel, El Ele Kültür Evi’ni de ziyaret etti.

Beraberinde merkez ilçe başkanı ve diğer partililerle gerçekleşen ziyarette, Isparta’nın aslında kültürel zenginliğinin yeteri kadar tanıtılmadığına dikkat çekti. El Ele Derneği Başkanı Canan Aydın, “Biz, bir avuç kadınla yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada eğitim, gıda yardımlarının yanı sıra ilimizin tanıtımında da gereken rolü üzerimize aldık. Sosyal aktivitelerle Isparta’nın adını ulusal ve uluslar arası düzeyde duyurma gayretindeyiz. Çünkü Ispartamız gerçekten buna layık. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir tanıtım etkinliğine katılmıştık. Orada bizi Sayın Başbakanımızın eşi Emine Erdoğan da tanıdı. Önümüzdeki günlerde kendisini Isparta’ya davet edeceğiz, zaten böyle bir sözü de vardı. Sayın Milletvekilimize de ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz, heyetine de şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel de Isparta adına Isparta menfaatine çalışan herkesin yanında olduklarını, Canan Aydın ve ekibinin de bu misyonu en güzel şekilde üstlendiğini söyledi. Ziyarette, proje istişareleri yapıldı, bilgi alışverişinde bulunuldu. Recep Özel El Ele Derneği Şeref Defteri’ni de imzaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Isparta, Milletvekili, Recep, Özel, kısa, bir, süre, önce, hizmete, açılan, El,
Yorumlar
Haber Yazılımı