Haber Detayı
16 Temmuz 2010 - Cuma 00:21
 
KURT’A RAKİP OLDU
GÜNCEL Haberi
KURT’A RAKİP OLDU

Belediye-İş sendikası, 15 gün içinde kongre yapacak. Yıllardır başkanlık yapan Cemal Kurt’un karşısına Adem Yılmaz çıkmaya hazırlanıyor.Yılmaz, aday olma gerekçesini şöyle anlattı: “Isparta Belediyesi’nde 1985 yılında kadrolu işçi olarak işe başladım. Belediyemizin ISOT İşletme Müdürlüğü işçi sigorta biriminde uzun yıllar çalıştım daha sonra değişik birimlerde de görev yaptım, halen insan kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü personel biriminde görevime devam etmekteyim.

Bugün burada siz kıymetli basın mensupları ve değerli mesai arkadaşlarımla bir araya gelme sebebimiz;

Isparta Belediyesinde çalışan ve belediye iş sendikasına üye olan arkadaşlarımızın büyük bir çoğunluğunun desteğini alarak; Belediye İş Sendikası şube başkanlığına adaylığımı açıklamak içindir.

Günümüzün getirdiği değişimsel yenilikler doğrultusunda sendikamızın vizyon ve misyonunu geliştirme ihtiyacını göz önünde bulunduran ve bunu arzu eden; sendikamızın üyeleri ile yapmış olduğumuz istişareler doğrultusunda, Şube Başkanlığı seçimi için geçtiğimiz hafta içerisinde tamamlanan delege seçimlerinin de ardından, delege arkadaşlarımızın büyük bir çoğunluğunun bu konuda bize güven duyması aday olmamıza sebep olmuştur.

İşçi arkadaşlarımız tarafından bu görev ve çalışma imkanı bize verildiği takdirde öncelikle işçi arkadaşlarımızın özlük haklarını korumak ve iyileştirmek yapacağımız toplu sözleşmelerde işçilerimizin lehine kazanımlar sağlamak adına elimden gelen bütün çabayı göstereceğimize ve ayrıca sosyal kaynaşma adına işçi arkadaşlarımızın aileleriyle birlikte bir araya gelebileceği ortamlar oluşturmak yapacağımız hizmetlerden bazılarıdır. Bugün bu toplantımızı yalnızca adaylığımızı kamuoyuna bildirmek amacı ile tertipledik. Detaylı proje ve hedeflenen faaliyetlerimizi önümüzdeki hafta delege ve işçi arkadaşlarımızla bir araya geleceğimiz toplantıda detayları ile açıklayacağız.

Hedeflerimiz ve amaçlarımızı gerçekleştirmek adına bütün arkadaşlarımın desteklerini bekler hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

Kaynak:
Fatal error: Call to a member function fetch() on a non-object in /home/kanal32/public_html/haber.php(0) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 214