301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Vetonun ardından
Şok açıklama
Haber Detayı
16 Eylül 2013 - Pazartesi 16:52
 
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreni Gerçekleştirildi
Rektör Mustafa Saatcı, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin yeni eğitim dönemi açılış töreninde yaptığı konuşmasında geçtiğimiz günlerde vefat eden güvenlik personeli Ersin Çoşkun'u unutmadı.
YAŞAM Haberi
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Rektör Prof. Dr. Mustafa SAATCI, akademik, idari personel ve öğrenciler ile basın mensuplarının katıldığı tören 16.09.2013 tarihinde Rektörlük Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirildi. Çelenk sunumu ile başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

Tören sonrası açıklamalarda bulunan Rektör SAATCI,  öncelikle geçtiğimiz cuma günü kaybettiğimiz cumartesi günü Malatya da toprağa verilen üniversitemiz güvenlik görevlilerinden Ersin COŞKUN için küçük bir anma konuşması yaparak taziyelerini bildirdi. Sonrasında yeni eğitim-öğretim döneminde hem öğrenci sayısı hem de akademik kadro ile kaliteli eğitim anlayışını temel aldıklarını, bu doğrultuda üniversitemizi tercih eden yabancı uyruklu öğrencilerin sayısının en yüksek düzeye ulaştığını, tüm birimlerimizin bu öğrencilere gereken önemi vermesi gerektiğini dile getirdi. Böylelikle Üniversitemizin önümüzdeki yıllarda Uluslararası bir Üniversite olma yolunda hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğini vurguladı. Rektör SAATCI Yeni eğitim-öğretim yılının Üniversitemiz adına başarılı geçmesi temennisinde bulunarak sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Mustafa, Saatcı, Mehmet, Akif, Ersoy, Üniversitesinin, yeni, eğitim, dön
Yorumlar
Haber Yazılımı