Haber Detayı
16 Ekim 2015 - Cuma 19:51
 
MHP Milletvekili Okutan’dan çarpıcı açıklamalar
1 Kasım’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerine yoğun bir tempo içerisinde hazırlanan MHP Milletvekili Nuri Okutan, yaptığı kamu, kurum ve kuruluş ziyaretlerinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
MHP Milletvekili Okutan’dan çarpıcı açıklamalar

1 Kasım’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerine yoğun bir tempo içerisinde hazırlanan MHP Milletvekili Nuri Okutan, yaptığı kamu, kurum ve kuruluş ziyaretlerinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ak Parti'nin istikrar üzerinden yaptığı seçim propagandasını, 'İktidar olurlarsa zulümler artar, karanlık dönem başlar' sözleriyle eleştirdi. Ak Parti'nin kamu dairelerinde gerçekleştirdiği toplantıları ilgili ise, "Devlet eliyle, kamu gücüyle seçim yapıyorsunuz" diye seslendi.

1 Kasım Genel seçimlerine hazırlanan MHP Isparta Milletvekili ve birinci sıra milletvekili adayı Nuri Okutan, bugünkü seçim mesaisini kamu, kurum ve kuruluşlarına ayırdı.

TEİAŞ 7. Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret eden Milletvekili Okutan ve beraberindeki partililer, idareci ve çalışanlarının kapısını çalarak, sohbet etti.

Milletvekili Okutan, yaptığı ziyaretlerde çalışanlara, “Şehirlerin Aynasından Vali Nuri Okutan” isimli kitabını hediye etti.

AK PARTİ'NİN İSTİKRAR SÖYLEMİ

OKUTAN :  İKTİDAR OLURLARSA ZULÜMLER

ARTAR, KARANLIK DÖNEM BAŞLAR

 

MHP Isparta Milletvekili Nuri Okutan, gündeme ilişkin değerlendirmesinde ise Ak Parti'nin istikrar üzerinden yaptığı seçim politikasını eleştirdi, Ak Parti'nin tek başına hükümet olması halinde ülkede karanlık bir dönemin başlayacağını öne sürdü.  Okutan, Ispartalılara seslenerek 'İstikrar' lafına inanmayın dedi, bir de örnek verdi. İktidar alternatifi olarak MHP'yi işaret etti.

OKUTAN : DEVLET ELİYLE, KAMU

GÜCÜYLE SEÇİM YAPIYORSUNUZ

 

Ak Parti Milletvekillerinin kamu dairelerinde yaptığı toplantıları da eleştiren MHP Milletvekili Nuri Okutan, "Devlet eliyle, kamu gücüyle seçim yapıyorsunuz" dedi.  Kamu görevlilerine de seslenen Okutan, "Bugünün yarını da var, aman dikkatli olun" çağrısı yaptı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 1, Kasım’da, yapılacak, olan, milletvekilliği, seçimlerine, yoğun, bir, tempo, i
Yorumlar
Haber Yazılımı