Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Ekim 2015 - Pazar 17:32
 
Milletvekili adaylarından önemli açıklamalar
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan'ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti'nin büyük buluşmasında Milletvekili Adayları da birer konuşma yaptı. Milletvekili Adayları, 1 kasım seçimleri öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
Milletvekili adaylarından önemli açıklamalar

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan'ın katılımıyla gerçekleşen ve Ak Parti'nin eski, yeni dönem parti mensuplarının bir araya geldiği toplantıda Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun ve Isparta Milletvekili Adayları da birer konuşma yaptı.  İlk olarak kürsüye gelen Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun, Ak Parti'nin birlik, beraberliğine vurgu yaptı, tüm kadroların verdiği hizmetleri kutsal olarak yorumladı.

TUNÇBİLEK: ZOR İŞLERİ ALNIMIZIN AKIYLA BAŞARAN BİR PARTİYİZ

 

Ardından milletvekili adayları kürsüye çağırıldı. Kuruluştan bugüne kadar partiye emek vermiş herkese teşekkür eden Ak Parti dördüncü sıra milletvekili adayı Gülsüm Tunçbilek, “Biz zor günlerin partisiyiz. Zor işleri alnımızın akıyla başarırız. Bu işin hakından da 1 Kasımda geleceğiz” dedi

KURT'TAN AÇIK ÇAĞRI

"GELİN AK PARTİ ÇATISI ALTINDA KUCAKLAŞALIM"

Kürsüye gelen AK Parti üçüncü sıra Milletvekili Adayı Haydar Kemal Kurt ise ANAP, Doğru Yol, Milli Görüş ve hatta CHP'de siyaset yapanlara  AK Parti'ye gelin çağrısı yaptı. Kurt, "Kısa bir süremiz kaldı. Isparta’dan 4 vekil almamız lazım hem AK Parti tek başına iktidarını gerçekleştirmemiz lazım.Biz Ak Parti ailesiyiz. İnşallah bu geniş ailenin yakın akrabaları olan daha önceki siyasi çizgileri kucaklayan partimizin dışarıda kalan sülalenin diğer unsurlarını da bu zamanda kucaklayarak sandığa omuz omuza ulaşacağız. 1 Kasım seçimleri çok önemli. Milletimiz için çok önemli. Gereke DYP, gerek ANAP, gerek Milli Görüş çizgisinde, gerekse CHP’de siyaset yapan tüm Ispartalı kardeşlerimizi AK Parti çatısı altında birleşmeye, kucaklaşmaya davet ediyorum. Isparta’nın buna ihtiyacı var. Bizden önce hizmete den bu siyasi hareketlerin ülkenin tüm sorunların sorumluluğunu üstüne almış bu siyasi hareketinizde onların eksikliğini zaman zaman görüyoruz. Elbette ki seçmeni ayırmak doğru değil. Ama millete hizmet yolunda emeği geçenlerin levhası olanların açtığı yoldan devam eden AK Parti’nin bu hizmet kervanında canıyla malıyla teriyle emek vermiş olanların yanımızda olması normal” diye konuştu.

YÜCE : ONLARIN OYUNUNU 1 KASIM GÜNÜ HEP BİRLİKTE  BOZACAĞIZ

 

Ak Parti Milletvekili Adayı Said Yüce ise eski Türkiye’yi karanlıklara gömen AK Parti iktidarına karşı oyunlar oynadığını söyleyerek, "Gezdiğimiz köylerde beldelerde büyük bir umutla AK Parti’nin yeniden iş başına gelmesi milletimizin arzusu.  AK Parti iktidarında 13 yılda çok şey değişti. Demokrasinin tam hakim olduğu milletini iktidarının hakim olduğu bir Türkiye inşa edildi. Siyaset alanını yeniden inşa edildiği AK Parti döneminde çok güzel hizmetler götürüldü. Dünyanın mazlum milletlerine elini  uzatan bir anlayış oldu. Bundan rahatsız olanlar Türkiye Cumhuriyeti askerlerini,  güvenlik unsurlarını 75  F16’sını  havalandırdı. Tüm çevremizi gözlemledi. Bundan rahatsız olanlar dünya beşten  büyük denildiği için Türkiye 4 kat zenginleştiği için rahatsız olanlar var. Bundan 17 yıl önce TBMM çatısı altında milletin oylarıyla seçilen  Merve Kavakçı’ya ‘atın bunu diyen zihniyeti bugün  sildi süpürdü. Bugün 21  başörtülü milletvekilimiz var. Rektörümüz var. Eski Türkiye’yi karanlıklara gömen AK Parti iktidarı bu son oynanmak istenen oyunları bertaraf edecek. Asla ümidinizi  kırmayın. İnsanlar olanları fark etmişler.  İçeriden dışarıdan birliğimize bütünlüğümüze kastedildiğini dağdaki çoban bile fark etmiş.  Onların oyunlarını 1 Kasım günü hep birlikte  bozacağız” dedi.  

 

BİLGİÇ : GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

Kürsüye Ak Parti Isparta Milletvekili ve Milletvekili Adayı Süreyya Sadi Bilgiç ise 1 Kasım seçimlerinin önemine dikkat çekerek, birlik, beraberlik mesajı verdi. Bilgiç, konuşmasında şunları söyledi ; " Bu milletin önünü kesmek isteyen düşmanlar i ş başında oldular. Zaman zaman vesayet odaklarıyla,  kardeşi kardeşe kırdırarak  terör odakları  paralel yapı ve çetelerle bu ülkenin düşmanlığın yaptılar. Haçlı zihniyeti,  İslam aleminin bayraktarlığını yapan bu milleti her zaman düşman olarak gördü. Bizlerin DP’nin 46 ruhunu yitirmememiz gerekiyor.Bizler AK Parti ile düşünce, hak ,hukuk, inanç özgürlüğü noktasında yapılan reformları unutmamamız gerekiyor. Bu ülkeni düşmanları işbaşındalar kardeşi kardeşe kırdırmak,  ülkeyi kurcalayarak bu toprakları bölmek istiyorlar. 7 Haziran seçimlerinden  sonra siyasi belirsizlik olacak şekilde terörü nasıl hortlattıklarını. bir kısım partilerin bu belirsizliğe destek vermek için ülkeyi kaos ortamına sokmak istediklerini gördük. Ama başaramadılar. Demokrasi önemli bir sınav verdi. Anayasal süreç işledi. Ülke hükümetsiz kalmadı. Şimdi 1 Kasımda sandık başına gidiyoruz. Bizlere düşen bu dava şuuruyla  kenetlenmektir. Gün birlik gündür. Kırgınları küskünlükleri bir tarafa bırakıp kenetlenme, bu ülke için çocukların geleceği için birlikte olma günüdür. Gün bu ülkenin düşmanlarına ve onların içerdeki ihanet şebekelerine sandıkta ders verme çeteler ve terör  örgütlerinin değirmenlerine su taşıyanlara hesap sorma günüdür" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aile, Sosyal, Politikalar, Bakanı, Prof, Dr, Ayşen, Gürcanın, katılımıyla, gerçe
Yorumlar
Haber Yazılımı