301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Temmuz 2013 - Cuma 10:12
 
Özmeral, sporcularla bir araya geldi
Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın “Seyyah Ulu Çınar’ın İzinde” Projesi kapsamında Eğirdir’e gelen gençlerle Altınkum Plajı’nda plaj voleybolu oynadı.
SPOR Haberi
Özmeral, sporcularla bir araya geldi

         Gençlere taş çıkartan Başkan Özmeral, kurtarışları ve servis atışlarıyla gençlerden büyük alkış aldı.

         Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın “Seyyah Ulu Çınar’ın İzinde” Projesi kapsamında, İzmir, Bilecek ve Balıkesir’den Eğirdir’e gelen gençler Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’in kendileriyle birlikte olmasından ve onlarla voleybol oynamasından dolayı çok mutlu oldular. Başkan Özmeral’in, plaj voleybolu müsabakası sonrasında gençlere dondurma ikram etmesi ise ayrı bir güzellik oldu.

İzmir, Bilecek ve Balıkesir’den Eğirdir’e gelen Gençler, “Bizimle hiçbir yerde herhangi bir belediye başkanı bu kadar ilgilenmedi.  Bu gezimizi ve yaptığımız plaj voleybol müsabakasını hiç unutmayacağız. Başkanımızın yaşına rağmen bizimle plaj voleybolu oynaması ve bizden daha güzel oynaması bütün arkadaşlarımızın dikkatini çekti. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Eğirdir’i ve Belediye Başkanımızı hiç unutmayacağız. Memleketlerimize döndüğümüzde ailelerimize ve yakınlarımıza burada yaşadıklarımızı anlatacağız. Nasip olursa tekrar gelmeyi düşüneceğiz” dediler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın “Seyyah Ulu Çınar’ın İzinde” Projesi kapsamında, İzmir, Bilecek ve Balıkesir’den Eğirdir’e gelen gençlere rehberlik yapan Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü’nden vazifeli spor uzmanı Gülnur Şahin, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’in gençlere yakın ilgi göstermesi ve samimiyetinden dolayı teşekkür etti. Gülnur Şahin, “Başkanımız, misafirlerimizle yakından ilgilendiniz. Size çok teşekkür ediyoruz. Onlarla plaj voleybolu oynamanız, gençlerimizin aklından hiç çıkmayacaktır. Gençlerimizi çok sevindirdiniz, bizleri de çok sevindirdiniz. Dondurma ikramlarında da bulundunuz. Misafirperverliğinizi en iyi şekilde gösterdiniz, çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, gençlerle birlikte olmaktan büyük zevk aldığını belirterek, “Gençlerimizle birlikte olurken gençliğime gittim. Geçmişte voleybol oyuncusuydum. Hakemlik de yaptım. Gençlerimizle birlikte yaptığımız voleybol müsabakasında da gençliğimi hatırladım ve duygulandım. 150’e yakın gencin Eğirdir’e gelmesi bize ayrı bir mutluluk verdi. Umarım gençlerimiz buradan mutlu ayrılıyordur. Onlarla vakit geçirmek çok güzeldi. Gençlerimizin Eğirdir’e gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğirdir, Belediye, Başkanı, Osman, Nuri, Özmeral, Gençlik, Hizmetleri, Spor, Bak
Yorumlar
Haber Yazılımı