301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Nisan 2013 - Cuma 15:03
 
Pusulanın rengi belli oldu: Pembe
ITSO seçimlerinde başkan adayı olduğunu açıklayan İşadamı İsmail Rüştü Çelik, pusula rengini açıkladı. Çelik, pembe renk ile seçime katılacağını duyurdu ve ilk basın toplantısının ardından yaşanan gelişmeleri özetledi.
GÜNCEL Haberi
Pusulanın rengi belli oldu: Pembe

ITSO seçimlerinde aday olduğunu açıklayan İşadamı İsmail Rüştü Çelik, oy pusulasının rengini pembe olarak açıkladı. Bu rengin Isparta ile bütünleştiğini kaydeden Başkan Adayı Çelik, “Şimdi değişim zamanı” sloganıyla çıktığı yolda büyük ilgi gördüğünü kaydetti.

ITSO Başkan Adayı İsmail Rüştü Çelik, yazılı basın açıklamasında şunları kaydetti:

“Isparta ekonomisi için büyük önem arzeden Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sürecinde 'Şimdi değişim zamanı' sloganıyla çıktığımız yolda büyük bir teveccüh ile karşılaştık. Adaylığımızı ilan etmemizden sonra gerek şahsımı gerekse ekip arkadaşlarıma gelen samimi destek ve iyi niyet dilekleri sorumluluğumuzu bir kat daha artırmıştır.

Isparta her alanda değişim istiyor. Değişim inşallah Ticaret ve Sanayi Odası'ndan başlayacak. Isparta ekonomisini geliştirecek, kalkınmayı sağlayacak hamleler için inşallah değişimin mimarı biz olacağız. Isparta esnafı, tüccarı ve sanayicisi 'kimse yok mu? Benim sorunumu, derdimi duyan yok mu?' diye feryat ederken bizler sessizce köşemizde oturamazdık. Zor şartlar altında ekmeğini kazanan, istihdam sağlayan, vergisini ödeyerek devletine katkı sunan esnaf, sanayici ve tüccarımızın sesi olacağız. Isparta'nın ihtiyacı olan lobi hareketinin önderi olacağız.

Ticaret ve Sanayi Odası'na talip olan ekibimiz seçimler için de rengini belirlemiştir. Ekibimiz ITSO seçimlerine tüm Isparta'yı kucaklayan, kentimizi sembolize eden anlamlı bir renkte pusula ile girecektir. Değişimin rengi pembedir. Isparta'nın gül yüzlü insanlarından oluşan ekibimiz pembe renkteki oy pusulası ile değişime imza atacaktır.”

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ITSO, seçimlerinde, başkan, adayı, olduğunu, açıklayan, İşadamı, İsmail, Rüştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı