Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ak yalanlar
PTT soygunu
Haber Detayı
21 Ekim 2015 - Çarşamba 14:05
 
Sağlık Müdürlüğü yeni binaya taşındı
Sağlık Müdürlüğü, Şehir Hastanesi Kompleksi içindeki yeni binasında hizmet vermeye başladı. Tüm birimlerin taşınma işlemleri tamamlandı, şehir merkezindeki bina ise bundan böyle Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak hizmet verecek.
SAĞLIK Haberi
Sağlık Müdürlüğü yeni binaya taşındı

Isparta İl Sağlık Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşındı. Şehir Hastanesi Kompleksi içindeki yeni binaya Sağlık Müdürlüğü’nün tüm hizmet birimleri taşındı ve hafta başı itibariyle hizmet vermeye başladı.

Bin 268 m2 kapalı alana sahip olan ve yaklaşık bir milyon liraya mal olan hizmet binasında ayrıca 200 kişilik konferans salonu da bulunuyor. Sağlık Müdürlüğü binasında ayrıca Sağlıklı Yaşam Merkezi oluşturacağı bilgisini veren Sağlık Müdürü Dr.Mehmet Karakaya, halen Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde gerçekleştirilen faaliyetlerin bu merkez adı altında toplanacağını kaydetti. Yani uğraş alanları, ebru ve diğer el sanatları, psikolojik danışmanlık gibi hizmetler bu binada verilecek.

Öte yandan Sağlık Müdürlüğü binasının bulunduğu alanda yaşanan yol sorunu ve toplu taşıma sorununun da biran evvel çözümü için ilgili kurumlarla da temasa geçildiği belirtildi. Çünkü personelin binaya geliş ve gidişlerinde sorunlar yaşandığı kaydedildi.

Ayrıca Sağlık Müdürlüğü binasının hemen yanında bulunan Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nin de kasım ayı içinde hizmet vermeye başlayacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık, Müdürlüğü, Şehir, Hastanesi, Kompleksi, içindeki, yeni, binasında, hizme
Yorumlar
Haber Yazılımı