301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ocak 2014 - Perşembe 13:29
 
Vali Özkan'dan gazetecilere mesaj
Isparta Valisi Vahdetin Özkan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yayınladığı mesajında, "Basın, toplumun bilgilendirilmesinin yanı sıra kentlerin gelişiminde önemli bir katkı sağlamaktadır" dedi.
GÜNCEL Haberi
Vali Özkan'dan gazetecilere mesaj

Isparta Valisi Vahdetin Özkan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yayınladığı mesajında, "Basın, toplumun bilgilendirilmesinin yanı sıra kentlerin gelişiminde önemli bir katkı sağlamaktadır" dedi.

Vali Özkan mesajında, çağımızın en dinamik mesleklerinden biri olan gazeteciliğin, insanlara haber ve bilgi akışı sağladığı gibi kamuoyunun da vicdanını temsil ettiğini kaydetti. Bu açıdan gazetecilerin, medya etik kurallarını göz önünde bulundurarak haber yapma ve objektif değerlendirmelerle toplumu bilinçlendirme sorumlulukları bulunduğunu hatırlatan Özkan mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan basın mensuplarımızın yanı sıra yerel basınımız da ilimizdeki gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte; ayrıca ilimizin kültürel ve sosyal gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Basın, bu yönüyle, toplumun bilgilendirilmesinin yanı sıra kentlerin gelişiminde önemli bir katkı sağlamaktadır. İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarıyla yerine getiren tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, bütün basın şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Isparta, Valisi, Vahdetin, Özkan, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü, sebebiyl
Yorumlar
Haber Yazılımı