301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Nisan 2013 - Cumartesi 11:59
 
İstiklal Yerleşkesinde Fidan Dikimi Gerçekleştirildi
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden örnek uygulama ile yüzlerce meşe palamudu fidan dikimi gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
İstiklal Yerleşkesinde Fidan Dikimi Gerçekleştirildi

Antalya ve Burdur yolu üzerinde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin yeni yerleşkesi olan İstiklal Yerleşkesinde akademik ve idari binaların inşaatları devam ederken bir taraftan yeşillendirme çalışmaları da devam ediyor. Bu zamana kadar çeşitli vesilelerle binlerce ağaç dikimi gerçekleştiren üniversite şimdi de örnek bir sosyal proje ile yüzlerce meşe palamudu fidanını yerleşke alanına dikti.  

Erozyon ve çölleşme tehlikesine dikkat çekmek ve öğrencilere ağaç sevgisini aşılamak amacı ile Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü İlköğretim Matematik Öğretmenliği Anabilim Dalı, TEMA Vakfı ve Orman İşletme Müdürlüğü koordinasyonunda; Üniversitemiz İstiklal Yerleşkesi’nde fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinliğe Vali Nurettin YILMAZ, Belediye Başkanı Sebahattin AKKAYA, Rektör Prof. Dr. Mustafa SAATCI, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa ODABAŞOĞLU, Üniversitemiz öğretim üyeleri, TEMA Vakfı İl temsilcisi Gülser BÜLBÜL, TEMA Vakfı gönüllüleri ile Fakültemiz İlköğretim Matematik Öğretmenliği Anabilim Dalı öğrencileri ve Bahçelievler İlköğretim Okulu 4. Sınıf öğrencileri katıldı.

Etkinlikte Rektör SAATCI öğrencilerle birlikte meşe palamudu fidanı diktiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Akif, Ersoy, Üniversitesinden, örnek, uygulama, yüzlerce, meşe, palamudu
Yorumlar
Haber Yazılımı